Trečiokų ekskursija Panemunių regioniniame parke

 

Gegužės 26d. mokyklos trečiokai autobusu keliavo ekskursijon panemuniais. Vaikai aplankė Panemunės (Vytėnų), Raudonės pilis. Grožėjosi prie pilių esančiais senais parkų medžiais, tvenkiniais. Užkopę į Raudonės pilies bokštą žavėjosi Nemuno upės apylinkių vaizdais. Trečiokai pasivaikščiojo po Veliuonos miestelį, apkabino parke augančius didingus tulpmedžius. O kiek buvo išlieta energijos Seredžiuje, kai reikėjo įkopti į Palemono piliakalnį!

Smagu buvo pabūti draugų būryje, pasižvalgyti mūsų upių tėvo Nemuno slėnių pievose ir kloniuose!

 

3b pažintinė diena

 Gegužės 24 d. 3b klasė mokiniai skubėjo ne mokyklon, o į edukacinę pamokėlę Tauragės maiste. Apsirengę specialia apranga vaikai apžiūrėjo mėsos perdirbimo procesą. Buvo įdomu stebėti dešrelių kimšimą arba net užeiti į šaldytuvus, kuriuose temperatūra buvo -18o ir -20o. Įspūdingai atrodė sandėlio patalpos pilnos dešrų ir skilandžių. Prisiragavę dešrelių mokiniai pėstute iškeliavo link miesto estrados, kur jie turėjo matematikos ir dailės pamokėles. Vaikai apžiūrėjo pėsčiųjų tiltą, pasimankštino prie treniruoklių paupyje. Namo grįžo pavargę ir kupini įspūdžių.

          Vaikai ir mokytoja dėkoja už pagalbą organizuojant netradicinę dieną Kamilės, Arno Ž., Arno M., Arijaus ir Jono Ž. tėveliams.

Pamoka apie švedų rašytoją Astridą Lindgren

 Gegužės 15d. 3b kl. mokiniams lietuvių klb. pamoka vyko Vymerio bibliotekoje. Mokytoja jiems pasakojo apie mėgstamiausią pasaulio vaikų rašytoją Astridą Lindgren. Vaikams patiko ne tik klausytis, bet ir apžiūrėti net keletą knygų lentynų su šios garsios švedų rašytojos knygomis.

 Esame dėkingi bibliotekos darbuotojoms už šiltą priėmimą.

3b kl. mokytoja L. Putinienė

DAROM - 2017

Smagu ir linksma dirbti kartu!

Pamoka apie vandenį

   Gegužės 4 d. vyko susitikimas su Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Chemijos ir bioenergetikos katedros dėstytoja dr. Ramune Albrektiene. Dėstytoja labai vaizdžiai mokinukams papasakojo apie vandenį - žydrą Lietuvos auksą, kuriuo turime džiaugtis ir išsaugoti jo tyrumą ateities kartoms.

 

  

ŽEMĖS DIENA

 

  Mūsų klasės modelis „Žemė atsibudusi iš žiemos miego" dalyvavo Žemės dienos šventėje. Tai bendras visos klasės mokinių darbas.

   Kai dirbame kartu, tai daug padarome!

Įvairios linijos | Различные линии

Mūsų klasės mokinukai Kaziuko mugėje

Įvairios linijos | Различные линии

Seimo narės A.Norkienės apsilankymas 3b klasėje

 Vasario 3d. 3b klasės mokinukus nudžiugino seimo narė Aušrinė Norkienė. Ji atvežė trečiokams dovanų už dalyvavimą konkurse „Gražinkime Lietuvą“. Visi vaikučiai gavo po R. Savickytės knygelę „Adelės dienoraštis. Ruduo“. A. Norkienė pasidžiaugė, kad vaikai yra tokie geranoriški puoselėdami ir tvarkydami savo krašto aplinką. Atsidėkodami trečiokai pažadėjo ir ateityje būti darbščiais, aktyviais gimtinės aplinkos kūrėjais.

Kalėdinės linijos | Рождественские линии

Kalėdinės šventės filmukas. Ačiū mokytojai Aušrai!

Kalėdinės linijos | Рождественские линии

Mokyklos projektas „Kalėdų šviesa ateina pas mus"

     Gruodžio 9 d. mokykloje buvo diena be pamokų. Tą dieną mūsų klasės vaikai, kaip ir visi mokyklos mokiniai, ruošėsi Kalėdoms. Puošė klasę savo rankdarbiais, žaidė žaidimus.

      O po darbų vaikai smagiai bendravo su klasiokais prie arbatos puodelio.    

Kalėdinės linijos | Рождественские линии

  Pasaulinė košės diena mokykloje

     Spalio 10 diena - Pasaulinė košės diena. Nedvejodami sutikome dalyvauti „Malsenos" pasiūlytame projekte „Košės diena 2016". Tą dieną mūsų mokyklos pradinių klasių mokinukai vaišinosi gardžia koše. Ačiū „Malsenai"už skanias vaišes ir įdomias knygeles apie sveiką mitybą!

Pamoka mokyklos skaitykloje rugsėjo 23d.

Mūsų klasės mokiniai projektinės pamokos „Kelionė po Lietuvą” metu lankėsi mokyklos skaitykloje. Likome labai dėkingi skaityklos vedėjai Birutei Vaivadienei, kuri labai vaizdingai papasakojo apie lėlių teatro lėles. Vaikai tikrai ilgai prisimins tai, ką sužinojo šio susitikimo metu.

  Mūsų klasės vaikai dalyvauja sveikatingumo akcijoje „Apibėk mokyklą". Per antrąją pertrauką vaikai noriai apibėga 2 kartus aplink mokyklą. Taip darysime visas 2 savaites. Gal būsime stipresni?

Ištvermingiausi klasės bėgikai

Žmogus be mokslo kaip namai be langų.


Svetainė sukurta 2014-05-12