Vaikystės šventė (gegužės 29d.)

Ekskursija į Bijotus ir Medvėgalio kalną (gegužės 28d.)

(Foto - Kamilės mamos Snieguolės)

     Ačiū tėveliams, kad išpirko kelionę. Ačiū Kamilės, Jono Ž., Arijaus mamytėms ir Igno močiutei už pagalbą lydint mažuosius turistus kelionėje. Turėjome smagią kelionę, saulėtą dieną, puikius bendrakeleivius ir nuostabius vaizdus.

Popietė bibliotekoje (balandžio 28d.)

     Vymerio bibliotekininkių kvietimu, klasės vaikai svečiavosi bibliotekoje. Bibliotekos darbuotojos vaikus supažindino su bibliotekos tvarka. „Boružėlės“ lėlių teatriuko grupė parodė spektakliuką „Princesė ant žirnio“.

     Dėkojame bibliotekos darbuotojoms už gražų priėmimą.

Akimirkos iš aplinkos tvarkymo akcijos DAROM – 2015

Mūsų darbinė nuotaika buvo linksma. Netrukdė ir piktas vėjas, kuris neleido ramiai dirbti.

Ačiū vaikams už gerą darbą, Arijaus mamytei už pagalbą organizuojant mažųjų talkininkų darbą. Gražioje aplinkoje bus smagiau lakstyti ir žaisti.


Medelio sodinimas (balandžio 13d.)

Inkilėlių paukšteliams kėlimas

      Mokytoja ir visi  klasės vaikučiai dėkoja Arijaus, Kamilės ir Erikos tėveliams už gražius inkilėlius, kuriuos įkėlėme į medžius mokyklos parke. Tikimės, kad apsigyvenę paukšteliai ilgai mus džiugins skambiomis giesmelėmis.

Tolerancijos savaitei

     Aiškinomės, ką reiškia tolerancija. Rašėme, kaip elgtis norint būti tolerantišku žmogumi. Viliamės, kad tokie ir augsime.

 Spektaklis „Voro vestuvės“.

Dėkojame už džiugias akimirkas 4b klasės mokiniams ir jų mokytojai Rasai


Kovo 11-osios paminėjimas

Kaziuko mugė (kovo 4d.)

Pirmokų pirmo pusmečio šventė (sausio 28d.)


Statos kyla mokslų namas,

Jau pradžia yra tikrai -

Pastatyti pamatai,

Kyla sienos ir langai.

Bus tas namas aukštas aukštas

Mokslų stogas dar toli,

Pirmokėliai per maži

Bet jų siekiai dideli!

Sausio 13-osios paminėjimas klasėje

Kalėdinės šventės akimirkos

(Dėkojame Jono Žiliaus tėveliui už gražias fotografijas)


„Knygų Kalėdos“ Vymerio bibliotekoje

     Gruodžio 15d. mūsų klasės mokiniai dalyvavo Vymerio bibliotekos organizuotame renginyje „Knygų Kalėdos“. Vaikai žiūrėjo būrelio „Boružėlė“ spektakliuką apie žvėrelių eglutę, dainavo dainelę apie sniegą.

      Bibliotekos darbuotojos dėkoja Erikos ir Arijaus tėveliams, kurie paaukojo puikių knygų bibliotekai. Tikimės, kad šios knygos ilgai džiugins skaitytojų širdis.

„Sveikatingumo dienos mokykloje -5“ konferencijos vaizdai

   Mūsų klasėje  jau žiba šventinė eglutė! Iki pat Kalėdų ji mus džiugins savo spalvingu mirgėjimu ir primins apie artėjančias didžiausias metines šventes.

   Dėkojame už atneštą eglutę Gretos šeimai. Tariame ačiū už spalvingas girliandas Arno Ž. ir Kamilės  šeimoms. Dėkojame Erikos mamytei už nupintą puošnų Advento vainiką, kuris puošia mūsų klasės duris. Džiaugiamės ir būreliu klasės draugų, kurie nepamiršo atnešti po kelis puošnius eglutės žaisliukus. Mes kartu atlikome smagų darbelį, kad mus suptų šventiška nuotaika!

   Lapkričio 27 d. mūsų mokykloje svečiavosi Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Viktorija Turauskytė. Ji labai įdomiai ir vaizdingai pristatė sveiko maisto piramidę, papasakojo, kodėl reikia sveikai maitintis ir kokį maistą pasirinkti.

Lapkričio 7 dieną mūsų klasės mokinukai dalyvavo mokyklos aktų salėje vykusioje pradinių klasių saugaus eismo pamokėlėje. Ten vaikai susitiko su policijos bičiuliu Amsiumi, pasimokė saugaus eismo taisyklių ir gavo dovanų knygelę „Saugokime vieni kitus kelyje“. Mažieji eismo dalyviai pasižadėjo saugiai elgtis gatvėje.

Spalio 15dienos sporto šventės akimirkos

          Penktadienį, rugsėjo 19d., prasidėjo projekto „Mes rūšiuojam“ vykdymas. Aktų salėje susirinko visi mokyklos pradinukai pasimokyti kaip reikia rūšiuoti atliekas ir kur mesti panaudotas baterijas. Už pernai metais vykdytą projektą kiekviena klasė gavo po puikų kamuolį. Tikrai verta rūšiuoti atliekas. Tai didžiulė nauda ir mus supančiai aplinkai ir vaikams.

Kelios akimirkos iš Rugsėjo 1–osios šventės

Žmogus be mokslo kaip namai be langų.


Svetainė sukurta 2014-05-12