Darom-2018

   Kovo 26d. klasės mokiniai lankėsi Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre. Centro darbuotojos vaikus pamokė keletą senų šokių. Pagrindinė veikla buvo velykinių margučių marginimas raštais su vašku. Vaikai stropiai darbavosi adatėlėmis. Ne vienam šis marginimo būdas buvo žinomas, bet dar neišbandytas. Dėkojame tėveliams už galimybę patirti smagias akimirkas.

   Kovo 23d. skaityklos vedėja Birutė Vaivadienė mokiniams pasakojo įspūdžius iš viešnagės Australijoje. Ketvirtokai galėjo pagilinti per pasaulio paž. gautas žinias apie Australiją klausydami kito asmens išgyventos kelionės patirties.

   Kovo 22 d. mokykloje vyko matematikos olimpiada. Joje dalyvavo mūsų Arnas Ž., Arijus, Kamilė ir Greta. Kamilė buvo pirma, o Arijus - antras. Jie vyko į rajoninę pradinukų olimpiadą ir abu užėmė garbingą trečią vietą. Didžiuojamės mūsų jaunaisiais matematikais! 

   Kovo 19 - 23 d.d. mokykloje vyko veiksmo savaitė „Be patyčių". Vaikai žiūrėjo ir aptarė paruoštą skaidrių medžiagą, darė darbelių pamokose žmogiukus. Mokiniai ugdėsi pakantumo vienas kitam, kantrybės diskutuojant, tolerancijos kito asmens išvaizdai.

     Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo 100-metis

    Vasario 15d. atšventėme Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo 100-metį. Kartu su visa mokyklos bendruomene mokiniai sugiedojo Lietuvos valstybės himną, dainavo dainas, žaidė ratelius -žaidimus. Klasėje su 4a klasės mokiniais puošė skaičių 100 ir išbandė jėgas viktorinoje apie Lietuvą.

     Smagu, kai mokiniai moka švęsti savo valstybės gimtadienį!

     Sausio 25 d. klasės mokinukai mokėsi suteikti pirmąją pagalbą nelaimės ištiktam žmogui. Bendruomenės sesutė parodė kaip reikia padėti paspringusiam žmogui. Daug dėmesio sulaukė pratybos su manekenu. Vaikai išbandė savo gebėjimus darydami dirbtinį kvėpavimą. Tikimės, kad nelaimės atveju vaikai jei ne patys tai gebės daryti, tai bent pamokys suaugusiuosius.

    Sausio 19 d. mūsų mokyklos pradinukus aplankė indėnė Šokanti Strėlė. Tai buvo nuotaikinga ir naudinga edukacinė programėlė vaikams. Indėnės pamokėlėje vaikai ne tik šoko, mankštinosi, bet ir sužinojo naudingų žinių apie aplinkosaugą.

    Sausio 18d. lankėmės miesto Kultūros rūmuose ir žiūrėjome spektaklį „Melagių pilis". Už kvietimus esame dėkingi seimo narei Aušrinei Norkienei.

Pasitinkant 2018 - uosius! 

Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ 

Spalio 25 d. 4b klasės mokinių komanda dalyvavo Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapo varžybose. Konkurse vaikai atliko užduotis sveikos gyvensenos tematika, rungėsi judriose estafetėse. Mūsų pradinukų komandai pasisekė – laimėjome savo amžiaus grupėje. 

Pažintinė diena

Rugsėjo 28 d. vaikai dalyvavo pažintinėje dienoje. Iš pat ryto jie užsiėmė sportine veikla: mėtė kamuolį į krepšį, bėgo estafetes, žaidė smiginį. Mokiniams teko išbandymas paėjėti be batukų mažuoju Kneipo takiuku – per dėžes su kankorėžiais, riešutų kevalais, akmenukais, kaštonais, šakelėmis. Buvo labai linksma ir įdomu, nes kojytės juto takelio aštrumus.

              Klasėje vaikai dirbdami grupėmis, taisė sveikatingumo salotas. Prisiragavę salotų, vaikai spalvino, karpė ir dėliojo vaisius ir daržoves į krepšelį. Krepšelis kabos klasėje ir bus priminimas kaip reikia sveikai maitintis, kad būtum sveikesnis ir stipresnis.

Žygio diena.

Rugsėjo 21 d. nueita beveik 5000 žingsniukų!

Išvyka į Klaipėdą

Lietingą rugsėjo 18 – osios rytą klasės mokiniai išvyko į Klaipėdą. Keliavo į karamelės fabriką ROSHEN, kad bent trumpam atsidurtų saldžios karamelės karalystėje. Tik peržengus fabriko slenkstį, vaikų nosis sukuteno gardus karamelės kvapas. Prieš patenkant į gamybines patalpas, kiekvienam vaikui buvo išduota speciali  apranga: chalatas, kepuraitė ir antbačiai. Vaikai apsilankė fabriko kino salėje, kur žiūrėjo kino siužetą „Šokolado fabrikas“, išklausė gidės pasakojimo apie fabriko susikūrimą. Mokiniai buvo pakviesti į gamybines patalpas stebėti karamelės gaminimo proceso. Tada ėjo į karamelės gamybos pamokėlę ir darė savo rankų darbo ledinuką. Kiek buvo džiaugsmo ir rūpesčio, kad tik geriau sektųsi pirmojo gyvenime ledinuko gamyba! Ekskursijos pabaigoje kiekvienas vaikas gavo po saldžią dovanėlę.

Vaikai turėjo progą apsilankyti batutų Sky parke. Buvo beprotiškai smagu ir gera pasiausti visiems kartu tokioje didelėje erdvėje!

Žmogus be mokslo kaip namai be langų.


Svetainė sukurta 2014-05-12